Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Autentificare

RCA-Ieftin

2,500Lei

expeditor(dispecer) marfa

  • Telefon: 0751647096
  • Localitatea: Sibiu
  • Judetul: Sibiu
  • Listat: 15 martie 2018 13:30
  • Expira: Acest anunt a expirat

Descriere

Sc Ilmir Onyx Srl angajeaza expeditor (dispecer transport)

Candidatul ideal: – bune aptitudini de comunicare
experienta in domeniul transporturilor constituie un avantaj
cunostinte de operare PC
bune abilitati de negiciere
negocierea directa in vederea executarii contractelor si urmarirea incasarilor
persoane usor adaptabile
persoane carora le place sa vorbeasca la telefon
persoane rezistente la stres
persoane organizate si cu initiativa proprie
cunoasterea limbii germane sau franceze constituie un avantaj
persoana punctuala
persoana harnica
Descrierea jobului: – dezvoltarea portofoliului de clienti
mentinerea relatiilor cu toti participantii(sofer si clienti)
intocmirea dosarului de transport
planificarea si organizarea transportului intern si international
orar: 8:30-17:00/ L-V
Beneficii: – pachet salarial atractiv
mediu de lucru placut
echipa tanara si dinamica

Cv-urile se pot trimite pe adresa de email ioana@ilmir.ro

ID de referinta anunt: 5335aaa52516ff3f

392 numar total de afisari, 1 azi

Daca te intereseaza acest anunt, completeaza formularul de mai jos pentru a trimite un mesaj autorului anuntului.

Informatii despre utilizatorul care a publicat anuntul

  • Listat de: ilmir
  • Membru din: 15 martie 2018

Alte obiecte listate de ilmir

Ultimele produse listate de ilmir »