Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | Autentificare

RCA-Ieftin

Curier Intern

  • Telefon: 0269253220
  • Localitatea: Sibiu
  • Judetul: Sibiu
  • Listat: 21 mai 2015 8:24
  • Expira: Acest anunt a expirat

Descriere

Visto International, angajeaza CURIER INTERN
Descrierea postului/responsabilitati:
- livrarea expeditiilor in judetul Sibiu;
- intocmirea documentelor specifice (fiscale/de transport);
- ofera informatii si consiliaza clientul in situatii specifice, adecvate activitatii;
Cerinte:
- studii medii;
- permis de conducere;
- seriozitate, responsabilitate, rezistenta la stres;
- disponibilitate la program prelungit;
- experienta in distributie/ transport, reprezinta un avantaj;
- cazier judiciar fara antecedente;
Beneficii:
- mediu de lucru dinamic si antrenant;
- posibilitate de dezvoltare profesionala .
CV-urile se trimit pe adresa de e-mail: vanzari@cafea.it

ID de referinta anunt: 403555d6ba0db858

725 numar total de afisari, 1 azi

Daca te intereseaza acest anunt, completeaza formularul de mai jos pentru a trimite un mesaj autorului anuntului.

Informatii despre utilizatorul care a publicat anuntul

Alte obiecte listate de Visto International

  • Nu au fost gasite alte anunturi adaugate de acest utilizator
Ultimele produse listate de Visto International »